Tablet Lenovo IdeaPad Yoga – recenze ultrabooku, jehož displej můžete otočit o 360°

Představte si, že překlopíte displej svého ultrabooku o 360°. Zamrazilo vás? V případě unikátního modelu Lenovo IdeaPad Yoga se fatálních následků obávat nemusíte. Naopak v souvislosti s netradičním provedením konstrukce potěší čtyři praktické režimy – notebook, tablet, stojánek a stan.

Novinky od Lenovo stojí v posledních letech za to a IdeaPad Yoga není výjimkou. Svým uhlazeným designem s nádechem minimalismu vás upoutá již na první pohled a jakmile ho začnete aktivně používat, ohromí vás svou flexibilitou.

Lenovo IdeaPad Yoga je k mání ve dvou variantách, které se liší velikostí displeje. V případě modelu Yoga 13 dostanete praktický 13.3” HD+ IPS displej s rozlišením 1600×900 px. Ultrabooky s touto úhlopříčkou představují ideální pracovní nástroj nejen na cesty. Menší Yoga 11S disponuje 11.6 ” HD+IPS displejem s rozlišením 1366×767. Ani takto kompaktní rozměry vám určitě nezabrání ve výkonu běžné administrativy, surfování a sledování filmů na cestách. Velmi užitečná funkce je Motion Control, která výrazně usnadňuje procházení stránek, přehrávání hudby a další jednoduché úkony – stačí mávnou rukou před webkamerou a je to.

Lenovo IdeaPad Yoga

Ultrabook Yoga kombinuje produktivní charakter notebooku s intuitivním ovládáním tabletu. Prostředí Windows 8 vám najednou přijde mnohem lepší a díky podpoře dotykového ovládání až 10 prsty na tento OS pravděpodobně velmi rychle změníte názor. Baterie slibuje velmi dlouhou výdrž (až 6 hodin) a hardware slušný výkon. Celkový dojem umocňuje nízká hmotnost 1.54kg (nebo 1.35kg v případě menšího modelu).

V útrobách lenováckého ultrabooku najdete CPU Intel Core i7 třetí generace, grafická karta intel HD 4000 a na SSD uložíte až 256GB svých dat.

Tak jako ultrabook Yoga, nás v poslední době zaujaly pouze modely All In One Lenovo – kombinace stolního počítače a notebooku. Lenovo zkrátka ukazuje, že umí. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv model, poohlédněte se po něm u specialistů na ThinkPro.sk, kteří garantují nejnižší cenu.

Foto: lenovo.cz

You may also like...