Služby headhuntera ocení i špičkový IT specialista. Chcete práci, kterou vám budou všichni závidět?

Proč se stát programátorem, vývojářem nebo jiným IT specialistou? Každý si najde vlastní důvod. Někoho vede vášeň k jedničkám a nulám, jiný jde za flexibilní pracovní dobou a uvolněným kolektivem. Ale ruku na srdce, téměř vždy hrají roli peníze. A že jich v tomto oboru není zrovna málo. Ajťáci patří mezi nejlépe placené profese, navíc s vynikajícími vyhlídkami do budoucna. Tak proč jste doposud nenarazili na nabídku, která by splnila vaše očekávání?! Vtip je v tom, že firmy nechávají hledání specialistů na headhunterech.

Proč je po headhuntingu taková sháňka?

Headhunting je oboustranně prospěšná záležitost. Lovci hlav vyhledávají firmám vysoce kvalifikované pracovníky na důležité a řídící pozice. Pracovníci na oplátku získají podmínky, o kterých se jim v předchozím zaměstnání ani nesnilo. Zkrátka win-win situace!

Pokud sníte o pracovní pozici, v rámci které využijete své znalosti, zkušenosti, dovednosti a potenciál, zapomeňte na běžnou pracovní inzerci. Firmy, které vás potřebují, využívají služby headhunterů – jsou efektivní a vyhledají pracovníky na základě přesně definovaného profilu.

Registrujte se do databáze a zvyšte své šance na úspěšnou kariéru

zeebraVraťme se k vám. Neztrácejte čas a přestaňte plýtvat energií ve stávajícím zaměstnání. Využijte služby agentury Zeebra.cz, která se zabývá headhuntingem a spolupracuje s renomovanými IT firmami v České republice i v zahraničí. Líbila by se vám práce pro IBM, NCR, SocialBakers a další špičky? V tom případě se registrujte do databáze a připojte se k tisícovkám specialistů, kteří svůj profesní život nestaví na náhodě. Registrace je zdarma a bude vás stát jen pár minut času.

A co dál? Pak nezbývá než čekat, až se vám ozve headhunter s atraktivní nabídkou, kterou by byl hřích odmítnout. Doporučí vás na pohovor, u kterého máte reálnou šanci na úspěch. Do firmy, která stoprocentně splňuje vaše požadavky. Tak na co ještě čekáte? Vysněná práce si vás najde sama, ale musíte udělat první krok!

You may also like...