Pronajměte si tiskárnu či plotr a ušetřete

Potřebujete pořádnou multifunkční tiskárnu či plotr, ale nemáte několik desítek tisíc, které byste mohli (a chtěli) investovat do nákupu nových strojů? Řešení je jednoduché – nekupujte, ale pronajímejte. Vzhledem k tomu, že se výrobci každou chvíli uvedou na trh nový model s přidanými funkcemi, se pro mnoho z nás koupě skutečně nevyplatí. A než každoročně investovat značné množství peněz do renovace, raději si přístroje pronajměte. Alternativou je nákup zánovního bazarového zboží, což nedoporučujeme. Nikdy totiž nemůžete s jistotou vědět, jak předchozí majitel se zařízením zacházel.

Výhody pronájmu tiskáren

Pronájem laserových tiskáren, ale také kopírek, plotrů a multifunkčních přístrojů vyjde mnohem levněji, než nákup nového zařízení. Můžete si je objednat na pronajemkopirek.cz a vybrat si z širokého spektra přístrojů. V nabídce najdete nejen barevné, ale i černobílé kopírky, jejichž cena začíná lehce nad tisícovkou měsíčně. Barevnou kopírku Bizhub C220 vám půjčí již za 1600 Kč měsíčně a multifunkční Bizhub C452 za 2000 Kč (v současné době jeden z nejžádanějších modelů). Samozřejmostí je stejná kvalita tisku, jako u zcela nových přístrojů a po celou dobu trvání smlouvy jsou přístroje v záruční lhůtě. Technici společnosti pronajaté multifunkce neustále monitorují a vám tak odpadne zdržování v případě objednávání servisu. Služba servisních hlášení zasílaných ze stroj na server poskytovatele služeb je zcela zdarma.

Barevné tiskárny či plotry si můžete v případě zájmu i zakoupit. Vždy je však dobré zvážit, zda budou svými parametry vyhovovat tak dlouho, aby se koupě vyplatila.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *