ObjectGears: Moderní platforma pro silná řešení

Zastáváte pozici IT manažera, IT architekta, projektového manažera nebo jinou klíčovou roli ve firmě? V tom případě jsou následující řádky určeny právě pro vás. Představíme vám silnou platformu, která vám i vašim spolupracovníkům výrazně usnadní práci. ObjectGears je systém pro rychlou tvorbu aplikací s využitím pokročilých funkcí. Proč byste ho měli začít používat právě vy?

ObjectGears je moderní systém pro rychlý a efektivní vývoj aplikací. Vývojáři si dali za cíl vytvořit intuitivní rozhraní, ve kterém by mohli pracovati i uživatelé – neprogramátoři, což se jim povedlo na výbornou.

V úvodu jsme zmínili, že ObjectGears využívá pokročilé funkce. Jedná se například o návrh objektové struktury, reporting, skriptování, různé formy zobrazení dat, workflow, notifikace, audit trail, organizační struktury a další. Suma sumárum jde o komplexní systém, se kterým je radost pracovat.

 

Obrovskou výhodou ObjectGears je skutečnost, že si systém můžete vyzkoušet a potažmo i dlouhodobě používat zcela zdarma. Free verze je omezena na 25 uživatelů a lze ji využívat i komerčně. V rámci této verze můžete vyvíjet nové objekty pro ostatní uživatele. Instalační balíček je volně ke stažení a obsahuje všechna řešení IT procesů, znalostní i konfigurační bázi a EasyTask. Kdykoliv můžete přejít na některou z placených verzí, případně si nechat přizpůsobit model svým potřebám.

Pomocí ObjectGears může analytik/architekt nebo business uživatel realizovat svou vizi a neztrácet čas čekáním na schválení projektu a následný vývoj. Systém umožňuje tvorbu aplikace nebo jejího zárodku a prezentovat přínos pro firmu či koncového uživatele. Do ObjectGears lze snadno přesedlat z jiných systémů a aplikací (např. MS Excel, MS Access apod.), čímž dojde ke konsolidaci, vyčištění a integritě dat.

Chcete se o ObjectGears dozvědět více a případně si rovnou stáhnout free verzi? Pokračujte na www.objectgears.cz.

You may also like...