Jak vytvořit web snadno, rychle a bez znalosti programování?

Potřebujete webové stránky, ale máte omezený rozpočet, případně tušíte, že by ve vašem případě bylo zbytečné platit horentní částky agentuře, protože si vystačíte s jednodušší prezentací? Máme pro vás dobrou zprávu. Vlastní web si vytvoříte velmi levně, a to i bez znalosti programování. Dobrou volbou je služba SAYWEBPAGE. Jak funguje?

Služba SAYWEBPAGE sice není zdarma, ale při pohledu na ceník je jasné, že vám vítr v peněžence neudělá. Naopak vás potěší, že za měsíční provoz webu zaplatíte pár set korun (v době vydání tohoto článku je tvorba tvorba webových stránek v akci za méně než 200 Kč za měsíc!). Výhodou je, že až web nebudete potřebovat, zkrátka ho přestanete platit.

Webové stránky si můžete vyzkoušet zdarma. Nejdříve provedete jednoduchou registraci (zadáte e-mail a vytvořite heslo), přihlásíte se, potvrdíte svou e-mailovou adresu a pustíte se do práce.

Jak si vytvořit web? První krokem je výběr vhodné šablony. V systému najdete graficky povedené designy, které si následně upravíte dle potřeby – změnit barvy, přidat vlastní prvky, upravit texty a podobně. Jakmile si vyberete šablonu, klikněte na tlačítko zvolit.

Druhý krok spočívá ve vyplnění názvu a dalších údajů – například důležitých kontaktních informací. Výhodou je, že se tyto informace doplní na patřičné místo a nebudete se muset zdlouhavě zabývat editací webu. Údaje je samozřejmě možné kdykoliv změnit či aktualizovat.

Předposlední fáze se nese v duchu zmíněné editace barev a přidávání potřebných prvků. Ačkoliv je tento proces velmi jednoduchý, můžete kdykoliv nahlédnout do průvodce editaci. Překvapí vás, jak široké možnosti systém nabízí. Doslova si naklikáte plnohodnotné webové stránky.

Jakmile v přehledném administrativním rozhraní vytvoříte web, klikněte na tlačítko objednat, zvolíte typ platby a po uhrazení provozovatel služby v co nejkratším termínu projekt spustí. Jednodušší už to snad ani být nemůže.

You may also like...