Jak vydělávat přes internet?

Sníte o práci, kterou budete moct dělat z pohodlí domova – přes internet? V tom případě se pohodlně posaďte, budeme vám vypravovat… Vydělávání přes internet již není něčím pro „vyvolené“, ale běžná praxe mnoha lidí. Šanci máte přitom i v případě, že neovládáte programování. Virtuální vody internetu jsou neskutečně přívětivé i k obchodníkům či k lidem s kladným vztahem k psaní. Ale vše pěkně popořádku.

Provozujete-li webové stránky, byť jde zatím o váš koníček, zúročte svůj čas, který jste do projektu investovali. Nabízí se množství nejrůznějších způsobů monetizace:

1. Na tématických stránkách umístěte affiliate linky vedoucí na stránky vybraného partnera (nejčastěji jde o prodejce zboží či služeb). Jakmile návštěvník přejde před odkaz na cílovou stránku a učiní konverzi (nakoupí), získáte nemalou provizi. Na českém internetu působí celá řadě affiliate sítí. O affiliate marketingu se dočtete praktické informace na affilblog.cz nebo affilaci.cz

2. Na web umístěte reklamní bloky. Disponujete-li adekvátní návštěvností, vyděláte desítky, stovky a dost možná i tisíce korun měsíčně. V případě většího množství webů se výdělek logicky násobí. Nejvyšší částky za proklik nabízí PPC od Seznamu a Googlu.

3. Začněte psát placené články – získáte nový obsah a zároveň vyděláte zajímavou sumu. Firmy potřebují propagaci a vy jim můžete nabídnout reklamní prostor. Máte-li své webovky, nebojte se je nabídnout na PlaCla.cz. Placené články mohou být zajímavým zdrojem příjmu – v případě kvalitního webu jde částka i do tisíců korun za článek.

Na internetu samozřejmě můžete vydělávat i bez vlastních webových stránek. Poohlédněte se po poptávkách na zavedené platformě Webtrh.cz. Internetoví podnikatelé zde nabízí práci z domova, například formou plnění obsahu webů nebo psaní článků. Máte-li ucházející sloh a rozhled, brzy se vypracujete na zkušeného copywritera a budete moct pracovat z domova na full-time.

Možnosti je daleko více a netrváte-li na tom, že budete pracovat pouze z domova, neváhejte a využijte inzertní servery jako Hyperinzerce.cz. Nabídněte své služby a začněte podnikat. Určitě v něčem vynikáte a byla by škoda, kdybyste měli zůstat v zaměstnání, které vás nenaplňuje. Například lidé s kladným vztahem ke zvířatům nabízí venčení psů.

S trochou šikovnosti můžete přeprodávat i věci z Číny. Stačí, když na serverech jako Aliexpress.com seženete dodavatele, provedete první objednávku a sortiment nabídnete ve vlastním e-shopu nebo na serveru typu Aukro.cz.

Jak sami vidíte, na internetu lze vydělávat mnoha způsoby. Vyberte si ten, který vám sedí nejvíce a pusťte se do toho. Nejdůležitější je začít a vytrvat. Za nějaký čas nepochybně sklidíte ovoce a s úsměvem na rtech budete vzpomínat na dobu, kdy jste každý docházeli do rachoty.

You may also like...