Hrajete rádi online hry?

Patříte k lidem, kteří nevynechají jedinou příležitost ke hraní počítačových her? Nebo využíváte počítač výhradně k práci a surfování na internetu? Ať už patříte do kterékoliv skupiny, zcela jistě jste si už někdy zahráli alespoň jednu onlinovku. Nemám na mysli komerční kousek, který se dá hrát s přáteli, ale online hru naprogramovanou ve flashi. Tyto poměrně jednoduché gamesky jsou totiž každý rokem populárnější a s chutí si je zahrají i uživatelé, kteří ke klasickým „krabicovým“ PC hrám vůbec netíhnou. Ptáte se, jak je to možné a co mohou online hry nabídnout více, než tituly, do kterých vývojáři vrazili desítky milionů?

Kouzlo online her

Online hry jsou většinou velmi jednoduché a vyjma logických u nich nemusíte moc přemýšlet. Pro svou jednoduchost si je oblíbil každý, kdo si chcete na chvíli odpočinou, ale nechce se pouštět do hraní dlouhé a složité hry. Onlinovky hrají velmi rády i ženy, které ocení, že se nemusí nic instalovat. Flash plugin si prohlížeč stáhne sám a může se začít hrát. Není divu, že mají pařanky svou vlastní kategorii s příznačným názvem „hry pro dívky“. Většinou se však jedná o hry, jejichž podstatou je oblékání celebrit a podobně. Pro malé holky možná zábava, jinak ale nebrat. Pokud máte chuť na pořádnou akci, zahrajte si akční hry a v roli neohroženého superhrdiny vystřílejte všechny cizáky. Akční hry online hry bezkonkurenčně vedou a nabízí zábavu na dlouhé hodiny.

Tip na kvalitní online hry

Na českém internetu je poměrně dost portálů, které nabízí celou řadu kvalitních onlinovek zdarma. Mezi ty lepší patří i hry.cr. Tento herní portál je nabitý hrami, jejichž počet se neustále zvyšuje. Akční, logické, oddechové a sportovní, to je jen krátký výčet oblíbených kategorií. Nejvíce zábavy si však užijete při hraní her pro dva hráče. Hry online vám pomohou v čekání na klasické komerční herní tituly, stejně jako odreagovat se po dlouhém dni v zaměstnání. Pokud jste je dosud míjeli, vyzkoušejte je a sami poznáte, jak je snadné propadnou jejich kouzlu.

You may also like...

3 Responses

  1. Petr napsal:

    Tak online hry hraju velice rád a to kouzlo je jasné, dost jich je zdarma, rychlá instalace a hlavně si můžu zahrát proti reálným hráčům, což je je hned jiný pocit z té hry, větší akce a adrenalin. Jelikož online hry hraju často, tak bych také dal i myslím velmi dobrý tip a to na fantasy hru Panzar – http://nejlepsionlinehry.cz/online-hry/online-hra-panzar

  2. Player513 napsal:

    Na webu http://www.free-to-play.cz najdete stovky her, které si můžete stáhnout a hrát zdarma.

  3. Na webové stránce http://www.hrajemezdarma.cz naleznete stovky nejnovějších a nejlepších her ke stažení zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *