Díky Microsoft Office 365 máme přístup k dokumentům odkudkoliv

Kancelářská sada Microsoft Office je již od doby svého vzniku nejoblíbenějším software svého druhu. Je dostupná verzích a to jak pro domácí, tak pro komerční využití. Od roku 2011 vypustil Microsoft verzi s přízviskem 365, která slibuje nepřetržitý přístup k agendě a to téměř z jakéhokoliv mobilního zařízení.

I Microsoft Office už jede přes cloud

Microsoft Office 365 využívá technologii cloud, díky které můžete dokumenty spravovat nejen z počítačů s OS Windows a Macintosh, ale také zařízení opatřených Androidem a Symbianem či iPhonu. Balíček obsahuje textový procesor Word, nástroj pro tvorbu tabulek Excel, zápisník OneNote a aplikaci, díky které vykouzlíte osobní i firemní prezence, PowerPoint. Službu si můžete vyzkoušet zcela zdarma a stáhnout si zkušební verzi „třistašedesátpětky“ zdarma přímo od Microsoftu.

Rozhodnete-li se pro placenou verzi, využijte atraktivní nabídku od ROOT IT PROFFESIONAL TEAM, který nabízí Microsoft Office 365 za nízkou cenu a navíc s maximální uživatelskou podporou. Další info najdete na http://www.root-it.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *